Konstruktion R&D

Výzkum a vývoj

 

Vize a strategické cíle společnosti jsou od počátku založeny na prozákaznickém výzkumu a vývoji, který si nelze představit bez zpětné vazby od zákazníků a bez převádění výsledků do výroby. Proto úzce spolupracujeme s našimi odběrateli, zadavateli úkolů, na řešení jejich podnikatelských záměrů.

Naše vlastní vývojové oddělení využívá moderních technologií od 3D pracoviště Catia v licenci Dassault Systemes po moderní odbráběcí centra a to vše tzv. pod jednou střechou, čímž je zaručen optimální proces vývoje a promptního testování postupů.

Mezi úspěšné projekty se řadí například ohodnocení společnosti VYVA PLAST s.r.o. v české národní soutěži Obal roku, naposledy v roce 2012 WorldStar Packaging Awards. Nicméně s každým projektem splňujícím zadání odběratele přichází nadšení pro další výzvy a zadostiučinění našemu 25ti letému úsilí.

Společnost VYVA PLAST, s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti vakuového tvarování plastů. Cílem realizovaného projektu společnosti s názvem „Rozšíření automatizace a digitalizace ve společnosti VYVA PLAST, s.r.o.

v návaznosti na Průmysl 4.0“ je pořízení pokročilých technologií automatizace výrobního úseku s propojením na autonomní softwarové řízení, které umožní zavedení vyššího stupně automatizace a robotizace ve společnosti. Projekt vytvoří ve společnosti prostředí a infrastrukturu dle charakteru dalšího stupně průmyslové revoluce.

 

Projekt „Rozšíření automatizace a digitalizace ve společnosti VYVA PLAST, s.r.o. v návaznosti na Průmysl 4.0“ je spolufinancován Evropskou unií.